Teatr UrVis

Celem zajęć jest przygotowanie i wystawienie przedstawienia teatralnego oraz udział w konkursach i festiwalach artystycznych.

Dzieci i młodzież zapraszamy na warsztaty teatralne. Zajęcia są zarówno dla tych, którzy marzą o karierze aktorskiej, jak i dla wszystkich, którzy chcą się twórczo rozwijać i dobrze bawić w przyjaznej atmosferze.

Zajęcia umożliwiają nie tylko rozwinięcie umiejętności aktorskich ale również i rozwój osobisty. Zamiłowanie do sztuki kreuje nowe spojrzenie na otaczający świat. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania oraz integrują z grupą rówieśników. Zajęcia rozwijają kreatywność, uczą radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów, dają poczucie przynależności i akceptacji, kształtują wrażliwość estetyczną, a także wzmacniają poczucie pewności siebie.

To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Tematyka zajęć: 
- rozwijanie wyobraźni
- praca nad rolą
- ruch i taniec w teatrze
- dykcja i praca nad głosem
- recytacja i interpretacja tekstu
- improwizacja
- etiuda teatralna
- budowa spektaklu

Instruktor - Weronika Dura

  Najnowsze wydarzenia

  Polityka prywatności

  Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

  Zgoda na wszystkie
  Zgoda na wybrane
  Tylko niezbędne