Zajęcia teatralne

"Energia, rozgrzana uczuciem, nasycona wolą, kierowana przez rozum kroczy pewnie i dumnie,

niczym poseł z ważną misją"

Konstanty Stanisławski, Praca aktora nad sobą

 

  • zajęcia dla dzieci i młodzieży
  • rozwijanie wyobraźni i kreatywności
  • praca nad dykcją i emisją głosu
  • rozwijanie wyobraźni
  • podstawy pracy aktora
  • ruch i taniec w teatrze

Dzieci i młodzież zapraszamy na warsztaty teatralne. 

Zajęcia umożliwiają nie tylko rozwinięcie umiejętności aktorskich ale również i rozwój osobisty. Zamiłowanie do sztuki kreuje nowe spojrzenie na otaczający świat. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania oraz integrują z grupą rówieśników. Zajęcia rozwijają kreatywność, uczą radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów, dają poczucie przynależności i akceptacji, kształtują wrażliwość estetyczną, a także wzmacniają poczucie pewności siebie.

To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

 

Zajęcia są zarówno dla tych, którzy marzą o karierze aktorskiej, jak i dla wszystkich, którzy chcą się twórczo rozwijać i dobrze bawić w przyjaznej atmosferze.

Tematyka zajęć: 
- rozwijanie wyobraźni
- praca nad rolą
- ruch i taniec w teatrze
- dykcja i praca nad głosem
- recytacja i interpretacja tekstu
- improwizacja
- etiuda teatralna
- budowa spektaklu

Instruktorki:  Weronika Dura, Alicja Chyżak-Fitas (dyplomowany nauczyciel polonista oraz instruktor teatralny, założycielka Teatru Avis, autorka scenariuszy, reżyser przedstawień teatralnych),

 

Wstępna deklaracja uczestnictwa w zajęciach teatralnych odbywa się za pomocą elektronicznych formularzy google, które będą aktywne do 5 września br.

Informację o kwalifikacji otrzymają Państwo do 9 września w formie wiadomości elektronicznej bądź telefonicznej od instruktora prowadzącego daną Pracownię. 

Zajęcia odbywać się będą od 12 września 2022 r. do 16 czerwca 2023 r, z wyłączeniem świąt państwowych i dni wolnych ustalonych w kalendarzu roku szkolnego (przerwy świąteczne, ferie zimowe).

Najnowsze wydarzenia

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne