Lubuskie Konfrontacje Artystyczne

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne to cykl przeglądów artystycznych adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej  z województwa lubuskiego realizujących twórcze zainteresowania w zakresie teatru, tańca, recytacji, plastyki, wokalu, gry na instrumentach, filmu i fotografii.

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne realizowane są przez centra, domy i ośrodki kultury z województwa lubuskiego należące do Zrzeszenia Lubuskich Instytucji Kultury. 

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne to cykl przeglądów artystycznych adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej z województwa lubuskiego realizujących swoje twórcze zainteresowania w zakresie teatru, tańca, recytacji, plastyki, wokalu, gry na instrumentach, filmu czy fotografii.

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne realizowane są przez centra, domy i ośrodki kultury z województwa lubuskiego, przynależące do Zrzeszenia Lubuskich Instytucji Kultury.

Strona internetowa projektu - https://lubuskieart.pl/

W 2024 roku Nowosolski Dom Kultury będzie realizował przeglądy na etapie (powiatowym) według następującego harmonogramu:

LKA PIOSENKA - 11.05.2024 r. / Regulamin 
zgłoszenia do 30 kwietnia Formularz zgłoszeniowy 

LKA RECYTACJA - 24 kwietnia 2024 r. / Regulamin 
zgłoszenia do 17 kwietnia Formularz zgłoszeniowy 

LKA TEATR - 22 maja 2024 r. / Regulamin 
zgłoszenia do 13 maja Formularz zgłoszeniowy 

Harmonogram konkursów, które wymagają złożenia prac konkursowych:

LKA PLASTYKA - Regulamin 
- prace należy dostarczyć do 8 kwietnia 2024 roku w siedzibie organizatora - Formularz zgłoszeniowy

LKA FOTOGRAFIA - Regulamin 
- prace należy dostarczyć do 8 maja 2024 roku przez portal WeTransfer wpisując nazwę odbiorcy jako organizacja@nowosolski.pl - Formularz zgłoszeniowy 

ZAŁĄCZNIK 1 - RODO 

 

Zapraszamy również na:

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne