Pracownie taneczne

Taniec jest rodzajem sztuki, która wymaga wytrwałości ale jest bardzo dobrym sposobem na poznawanie i wyrażanie siebie. Pomysłem na ten rok są nowe ciekawe formy sceniczne w oparciu o hip-hop, balet, taniec współczesny i modern jazz.

  • Balet (wiek uczestnika: 5-6 lat)
  • Modern Jazz (wiek uczestnika: 7-9 lat, 10-12 lat)
  • Taniec współczesny (wiek uczestnika:  7-9 lat, 10-12 lat)
  • Hip Hop (wiek uczestnika:  7-9 lat, 10-12 lat)

Instruktorzy: Agata Skibińska, Olga Nowak, Krzysztof Chamera

Hip Hop -  charakteryzuje się swobodną nauką kroków i widowiskowych układów tanecznych wspomagających koordynację ruchową. Dobra zabawa połączona z pożytecznym treningiem. Fantastyczny sposób na uwolnienie swoich emocji i odkrycie w sobie pasji. Rozwija dzieci wszechstronnie, zapewniając jednocześnie dobrą zabawę.  Zajęcia są często odskocznią od dnia codziennego i możliwością wyrażania się poprzez taniec.

Balet -  taniec klasyczny rozwija koordynację ruchową, ale też wspomaga leczenie wad postawy i płaskostopia podłużnego. W ramach zajęć realizowane będą podstawowe ćwiczenia taneczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Balet dla dzieci, jak każdy inny rodzaj tańca, uczy płynności ruchów, zręczności, wdzięku, wpływa na poprawienie koncentracji i samodyscypliny; kształtuje, usprawnia i wzmacnia śródstopie.

Wstępna deklaracja uczestnictwa w zajęciach danej pracowni odbywa się za pomocą elektronicznych formularzy google, które będą aktywne do 5 września br.

Informację o kwalifikacji otrzymają Państwo do 9 września w formie wiadomości elektronicznej bądź telefonicznej od instruktora prowadzącego daną Pracownię. 

Zajęcia odbywać się będą od 12 września 2022 r. do 16 czerwca 2023 r, z wyłączeniem świąt państwowych i dni wolnych ustalonych w kalendarzu roku szkolnego (przerwy świąteczne, ferie zimowe).

 

  •  

Najnowsze wydarzenia

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne