Ceramika

Praca z gliną bardzo dobrze wpływa na harmonijny rozwój dzieci, stymuluje i rozwija układ nerwowy, rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą sprawiającą dzieciom autentyczną frajdę.

  • zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • „lekcje ceramiki” dla grup zorganizowanych
  • warsztaty ceramiczne
  • zajęcia dla dzieci z opiekunami

Celem zajęć ceramicznych jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, rozwinięcie zdolności manualnych oraz ukazanie drogi, jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się pięknym wyrobem. Warsztaty ceramiczne mają także działanie terapeutyczne i relaksacyjne. 

Warsztaty ceramiczne mają także działanie terapeutyczne i relaksacyjne.

Grupy warsztatowe: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, 16+ i dorośli

Wstępna deklaracja uczestnictwa w zajęciach w pracowni ceramicznej odbywa się za pomocą elektronicznego formularza google, który będzie aktywny do 5 września br.

Informację o kwalifikacji otrzymają Państwo do 9 września w formie wiadomości elektronicznej bądź telefonicznej od instruktora prowadzącego Pracownię. 

Zajęcia odbywać się będą od 3 października 2022 r. do 16 czerwca 2023 r, z wyłączeniem świąt państwowych i dni wolnych ustalonych w kalendarzu roku szkolnego (przerwy świąteczne, ferie zimowe).

 

 

Najnowsze wydarzenia

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne