Malarstwo i rysunek

Zajęcia obejmują zestaw ćwiczeń malarskich i rysunkowych, w trakcie których uczestnicy w praktyce poznają podstawy kompozycji, wiedzy o kolorze, perspektywie, podstawowe gatunki: portret, pejzaż, martwą naturę.

 • zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • w programie zajęcia z malarstwa, rysunku i podstaw projektowania
 • wszechstronny rozwój zdolnosci manualnych i wyobraźni
 • praca w kameralnych 10-osobowych zespołach
 • wykorzystywane techniki malarskie to tempery, akryl, olej, pastele ...

Uczestnicy realizują tematy zaproponowane przez instruktora co rozwija ich wyobraźnię, pobudza do myślenia, uwrażliwia na kolor, linię, kreskę, plamę i inne formy wyrazu artystycznego. Poznają rodzaje kompozycji, operują światłocieniem. Stosują szeroką gamę barwną dzięki czemu stają się świadomymi licznych możliwości, wrażliwymi na kolor twórcami. Tematy zajęć pobudzają do myślenia, pozwalają poznać siebie, swoje możliwości i marzenia. Uczestnicy w trakcie zajęć stają się wrażliwi na piękno, sprawni manualnie a przede wszystkim dobrze się bawią.

Małe Art Ty  (wiek: 7-10 lat)

Dla małych ludzi czekają wielkie formaty i moc kolorów, jesteśmy przygotowani na brudzenie się i radosną twórczość, sensoryczne doświadczenia sztuki, a to usłyszymy, rysujemy a to malujemy, powąchamy, tworzymy rzeźby. Zaczniemy od tworzenia krainy marzeń i naszych wyobrażeń. Techniki różnorodne, oby dotrzymały nam kroku.

instruktor: Ewa Piechel

Wstępna deklaracja uczestnictwa w zajęciach pracowni Małe Art Ty odbywa się za pomocą elektronicznego formularza google, który będzie aktywny do 5 września br.

Informację o kwalifikacji otrzymają Państwo do 9 września w formie wiadomości elektronicznej bądź telefonicznej od instruktorki prowadzącej Pracownię. 

Zajęcia odbywać się będą od 12 września 2022 r. do 16 czerwca 2023 r, z wyłączeniem świąt państwowych i dni wolnych ustalonych w kalendarzu roku szkolnego (przerwy świąteczne, ferie zimowe).

  Najnowsze wydarzenia

  Polityka prywatności

  Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

  Zgoda na wszystkie
  Zgoda na wybrane
  Tylko niezbędne