Kino Europa

19 PLN bilety normalne

16 PLN bilety ulgowe (bilety ulgowe przysługują dzieciom i osobom uczącym się do 25. roku życia, seniorom od 60. roku życia, osobom z niepełnosprawnościami wraz z opiekunem)

14 PLN - NKS - bilety dla posiadaczy Nowosolskiej Karty Seniora

15 PLN - Rodzinny Poranek dzieci i opiekunowie (do dwóch osób dorosłych) na seanse w weekendy i święta przed godz. 12.00

15 PLN - Równe Czwartki

 

3D: * bilet z okularami +4 PLN do ceny standardowej

Seanse dla grup zorganizowanych filmów i bajek z bieżącego repertuaru organizowane są na następujących zasadach:
-  grupa powinna liczyć min. 30 osób,
-  projekcje odbywają się w godzinach przedpołudniowych,
-  cena pojedynczego biletu – 13 PLN

Zamówienie i pytania o możliwość zorganizowania seansu pod adresem europa@ndk.com.pl (w wiadomości proszę podać: tytuł filmu, liczebność grupy, sugerowany termin i godzinę oraz dane kontaktowe).

 

Kino bez reklam i bez konsumpcji na sali

Organizacja pokazu na zamówienie dowolnego filmu lub bajki dostępnej na polskim ryku dystrybucyjnym możliwa jest po uzgodnieniu warunków i zasad projekcji.

Zapytania o możliwość zorganizowania seansu na zamówienie proszę kierować na adres: europa@ndk.com.pl (w wiadomości proszę podać: tytuł filmu, liczebność grupy, sugerowany termin i godzinę oraz dane kontaktowe).

 

Cennik biletów:

19 PLN - normalny

16 PLN - ulgowy

15 PLN - Równe Czwartki

15 PLN - Rodzinny Poranek

14 PLN - Nowosolska_KS

 

seanse 3D:  + 4 PLN za okulary

Bilety ulgowe przysługują:
- dzieciom i osobom uczącym się do 26. roku życia - za okazaniem legitymacji;
- seniorom od 60. roku życia - za okazaniem dowodu osobistego;
- osobom z niepełnosprawnościami wraz z opiekunem - za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej

Nowosolska_KS - za okazaniem Nowosolskiej Karty Seniora 

Równe Czwartki - jedna cena biletów na filmy wyświetlane w czwartki

Rodzinny Poranek - seanse filmowe wyświetlane do godziny 12.00 w weekendy i święta.
Do zakupu biletu na Rodzinny Poranek uprawnieni są rodzic/rodzice lub opiekun/opiekunowie (maksymalnie 2 osoby dorosłe), którzy zakupią bilety na dany seans dla siebie i dziecka/dzieci.
Oferta Rodzinny Poranek nie łączy się z innymi promocjami i programami zniżkowymi.

3D
Aby obejrzeć film 3D niezbędne są okulary 3D Master Image – do nabycia w kasie kina w cenie 4 zł (okulary można wykorzystywać wielokrotnie). Podane ceny biletów nie zawierają opłaty za okulary 3D. 
Na seanse 3D oferujemy bilety bez okularów (które widz przynosi z sobą) oraz z okularami 3D Master Image (do standardowej ceny doliczone zostaje 4 zł).  W przypadku kupna biletu z okularami wręczane są one widzom przy wejściu do sali.
Po obejrzeniu filmu okulary można zabrać i wykorzystać je podczas kolejnego seansu 3D w naszym kinie.
Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D Master Image nie są uszkodzone, odbarwione lub zarysowane – takie wady mogą utrudniać postrzeganie efektu trójwymiaru. Okulary używane nie podlegają reklamacji. Okulary 3D zakupione w innym kinie mogą posiadać inny format i nie działać w naszym kinie.

 

Zgodnie ze standardami istniejącymi w polskich kinach dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Zastrzegamy, że w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi.

 

Bilety do nabycia:
-  w kasie Nowosolskiego Domu Kultury czynnej od wtorku do piątku w godz. 12.00 - 15.00 oraz pół godziny przed seansem
-  online na stronie www.ekobilet.pl/ndk (zgodnie z regulaminem operatora do każdego biletu zostanie doliczona opłata transakcyjna)

Najnowsze wydarzenia

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne