Robotyka

Rozwój technologii i związane z nim zmiany zachodzące na świecie sprawiają, że programowanie staje się niezbędną umiejętnością poszukiwaną na rynku pracy.  

 • zajęcia dla modzieży w wieku 8 - 14 lat
 • rozwijanie sprawności manualnych
 • nauka twórczego, logicznego i przestrzennego myślenia
 • nabywanie zdolności informatycznych i technicznych
 • zajęcia bezpłatne

Zajęcia z robotyki to połączenie zabawy z nauką. Z pomocą edukacyjnych klocków LEGO dopasowanych do wieku dzieci uczestnicy zajęć będą uczyć się konstruowania robotów. Zestawy klocków wyposażone są w czujniki, silniki i elementy elektromechaniczne, które po zaprogramowaniu pozwalają robotowi wykonywać różne skomplikowane czynności np. przewozić lub sortować ładunki.

Podczas zajęć dzieci zdobędą umiejętności informatyczne i techniczne, nauczą się analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz planowania i programowania sekwencji ruchów robota.

Zajęcia będą się odbywać w grupach wiekowych 8-10 lat i 11-14 lat.

Instruktorzy: Jolanta i Leszek Pańczak

Wstępna deklaracja uczestnictwa w zajęciach z Robotyki odbywa się za pomocą elektronicznego formularza google, który będzie aktywny do 5 września br.

Informację o kwalifikacji otrzymają Państwo do 9 września w formie wiadomości elektronicznej bądź telefonicznej od instruktorów prowadzących Pracownię. 

Zajęcia odbywać się będą od 12 września 2022 r. do 16 czerwca 2023 r, z wyłączeniem świąt państwowych i dni wolnych ustalonych w kalendarzu roku szkolnego (przerwy świąteczne, ferie zimowe).

  Najnowsze wydarzenia

  Polityka prywatności

  Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

  Zgoda na wszystkie
  Zgoda na wybrane
  Tylko niezbędne