Grzegorz Turnau - Znów wędrujemy

sala widowiskowa

Grzegorz Turnau obchodzi w 2022 roku swoje 55 urodziny. Jeden z największych, polskich wykonawców poezji śpiewanej postanowił celebrować ten czas w jedyny, właściwy sposób – podczas koncertów i spotkań z ukochaną publicznością.

„Znów wędrujemy” to podróż szlakiem wszystkich albumów Grzegorza, któremu towarzyszą od lat znakomici, wędrowni muzykanci – Robert Kubiszyn, Cezary Konrad, Leszek Szczerba. Można liczyć na stare i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą — Grzegorzem Turnauem — w jego — być może — najwyższej życiowej formie.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów Dz.U. z 2021 r. poz. 861 ze zm. 30% miejsc na widowni jest powszechnie dostępne. Pozostałe miejsca przeznaczone są dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przy kupnie biletów na miejsca dla osób zaszczepionych, przed wejściem do sali obsługa poprosi o okazanie Unijnego Certyfikatu COVID. Nie będziemy skanować ani gromadzić Państwa danych.

(W przypadku zakupu biletów online do każdego kupowanego biletu zostanie wygenerowany link do wypełnienia oświadczenia o posiadaniu Unijnego Certyfikatu COVID).25.02.2022
19:00

bilety:

80 zł - normalny

64 zł - dla posiadaczy Nowosolskiej Karty Seniora

Polityka prywatności

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane
Tylko niezbędne