LKA - TANIEC / finały wojewódzkie

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne - TANIEC - finały wojewódzkie 18 maja 2022 r. 

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne to cykl przeglądów artystycznych adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej  z województwa lubuskiego realizujących twórcze zainteresowania w zakresie teatru, tańca, recytacji, plastyki, wokalu, gry na instrumentach, filmu i fotografii.

 

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne - TANIEC - finały wojewódzkie 18 maja!

godz. 10.00 prezentacje kategorii A | około godz. 12.15 ogłoszenie wyników

godz. 13.00 prezentacje kategorii B | około godz. 15.00 ogłoszenie wyników

Harmonogram prezentacji

 

Kilka informacji technicznych:

Warunki sceniczne:

- czynna powierzchnia sceny posiada wymiary 8x8m;

- na scenie będzie rozłożona szara podłoga baletowa;

- prosimy o tańczenie w obuwiu sportowym zmiennym, baletkach lub boso;

- z uwagi na dużą ilość zespołów nie przewidujemy czasu na próby parkietu;

- wejście z lewej strony sceny (patrząc z widowni) / zejście tyłem sceny.

 

MUZYKA - aby usprawnić przebieg przeglądu prosimy o wysłanie plików muzycznych (w formacie MP3) przez dyski sieciowe (np. WeTransfer, Google Dysk lub inne) i przesłanie linku do pobrania pliku na adresy organizacja@remove-this.nowosolski.pl i organizacja.nowosolski@remove-this.gmail.com  Prosimy o wysyłkę/udostępnienie podkładów do dnia 16 maja 2022 r.

PARKING - autokary mogą być zaparkowane na parkingu hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ELEKTRYK (200 m od NDK), adres: ul. J. Piłsudskiego 61, 67-100 Nowa Sól

---

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne to cykl przeglądów artystycznych adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej z województwa lubuskiego realizujących swoje twórcze zainteresowania w zakresie teatru, tańca, recytacji, plastyki, wokalu, gry na instrumentach, filmu czy fotografii.

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne realizowane są przez centra, domy i ośrodki kultury z województwa lubuskiego, przynależące do Zrzeszenia Lubuskich Instytucji Kultury.

Strona internetowa projektu - lubuskieart.pl

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK 1 - RODO 

 

Strona internetowa projektu - https://lubuskieart.pl/

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne realizowane są przez centra, domy i ośrodki kultury z województwa lubuskiego, przynależące do Zrzeszenia Lubuskich Instytucji Kultury.

 

Zapraszamy również na: