Tomasz Jachimek - Stand-up

sala widowiskowa

Tomasz Jachimek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich specjalistów od rozśmieszania. Komik, tekściarz, konferansjer. Od 2005 komentator popularnego "Szkła Kontaktowego".
Zacięcie satyryczne i ogromne doświadczenie sprawiają, że jest to komik, który potrafi zjednać sobie publiczność w każdym wieku. Energetyczny, publicystyczny, w kwestiach rodzinnych prześmiewczy, acz sentymentalny. Stand-up w wykonaniu Tomasza Jachimka - dla uważnych - będzie obfitować w aluzje, inteligentne podteksty, satyrę i poprawną polszczyznę. Dla mniej uważnych, będzie tylko zabawny.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów Dz.U. z 2021 r. poz. 861 ze zm. 30% miejsc na widowni jest powszechnie dostępne. Pozostałe miejsca przeznaczone są dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przy kupnie biletów na miejsca dla osób zaszczepionych, przed wejściem do sali obsługa poprosi o okazanie Unijnego Certyfikatu COVID. Nie będziemy skanować ani gromadzić Państwa danych.

(W przypadku zakupu biletów online do każdego kupowanego biletu zostanie wygenerowany link do wypełnienia oświadczenia o posiadaniu Unijnego Certyfikatu COVID).11.03.2022
19:00

bilety:

30 zł

24 zł - dla posiadaczy Nowosolskiej Karty Seniora