_on_line__ - Teatr Polska 2020

sala widowiskowa

spektakl interaktywny dla rodzin   z dziećmi w wieku 5-9 lat  

spektakl interaktywny dla rodzin z dziećmi - para: dziecko w wieku 5-9 lat i rodzic/opiekun

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm.

Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu?

"_on_line__" jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Uwaga!
Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów.
W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.
Spektakl prezentowany w ramach programu Teatr Polska.

Program TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego.

Uwaga!
Pastele używane w przedstawieniu zostawią ślady nie tylko na papierze. Zachęcamy do zabrania ze sobą wygodnego stroju do przebrania. W przestrzeń spektaklu wchodzimy boso.

Spektakl prezentowany w ramach programu TEATR POLSKA.

Program TEATR POLSKA organizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego  ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.19.09.2020
13:00 16:00

bilet dla pary (dziecko w wieku 5-9 lat i rodzic/opiekun) - 10 zł