Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza? - Teatr Polska 2020

sala widowiskowa

70 minut   spektakl dla dzieci od lat 4  

Pokaz spektaklu zaplanowany na 5.11.2020 został odwołany z powodu sytuacji związanej z koronawirusem.

Zwroty biletów zakupionych drogą internetową dokonywane będą automatycznie na konto/kartę, z którego dokonano płatności.

Zwroty  biletów zakupionych w kasie NDK mogą być dokonywane drogą mailową. Wystarczy wysłać na adres ekobilet@ndk.com.pl zdjęcie lub skan biletu oraz paragonu. Dodatkowo w treści maila należy podać numer konta oraz wpisać zapis o Polityce prywatności 

Kasa biletowa czynna jest godzinę przed każdym organizowanym wydarzeniem.

 

Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?

Reżyseria: Michał Tramer

Teatr "Baj Pomorski"

Pewnego dnia doszło do niecodziennego spotkania. Mała dziewczynka trafiła do domu groźnego niedźwiedzia, który postanowił ją uwięzić. Aby wyjść na wolność, musi spełnić jeden warunek… Jaki? Przekonajcie się sami!

Zapraszamy na spektakl ,,Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?"! Co wyjdzie ze spotkania postaci ze zdawałoby się odmiennych światów? Jak potoczy się ich znajomość? Czego mogą nauczyć siebie nawzajem? Wejdźcie razem z nami do lasu i przeżyjcie przygody razem z bohaterami tekstu Marty Guśniowskiej. Inspiracją dla niego była rosyjska baśń, w której pojawiła się słynna para.

Spektakl prezentowany w ramach programu TEATR POLSKA.

Program TEATR POLSKA organizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego  ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

__________________________________

Podczas wydarzeń organizowanych w Nowosolskim Domu Kultury obowiązują rozporządzenia i wytyczne właściwych Ministerstw i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ze względu na zagrożenie spowodowane wirusem SARS-CoV-2 na terenie NDK obowiązuje nakaz:

– zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy, odzieży lub jej części w które uczestnik ma obowiązek wyposażyć się samodzielnie,

– zachowania dystansu społecznego w stosunku do innych osób oraz personelu,

– dezynfekcji dłoni przed wejściem na teren NDK.

 

Udział w wydarzeniu jest dopuszczalny pod warunkiem:

– braku niepokojących objawów chorobowych (podwyższona temperatura, katar, kaszel ...),

– braku kontaktu z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 lub osobami przebywającymi na kwarantannie.

Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

 05.11.2020
18:00

bilety:

- 10 zł